R Style House vykdo socialinius projektus

| 2021-04-12

Skaitymo trukmė: < 1 minutė

Kirpėjų mokymo centras R Style House organizuoja įvairias labdaringas akcijas ir dovanoja malonius pokyčius tiems, kurie to negali sau leisti. Mes nemokamai kerpame slaugos namų gyventojus ir globos namuose gyvenančius vaikus. Karantinas šiek tiek apribojo mūsų veiklos galimybes, bet tikime, kad gyvenimas greit ir vėl tekės savo vaga. Tad norime pasidalinti prisiminimu apie vieną gražiausių 2019 metų projektų.

Artėjant 2019–ųjų metų Kalėdoms, mes atrinkome dvi daugiavaikes mamas – vilnietes Viktoriją ir Jurgitą –  ir joms padovanojome nerealius pokyčius. Šios moterys visą savo laiką skiria saviems ir globojamiems vaikams. O projekto dieną jos gavo galimybę praleisti dieną vienos, be atžalų ir įtampoje. Geroje įtampoje! Juk laukė netikėti išvaizdos pokyčiais.

R Style House mokyklos mokinės, būsimos kirpėjos, kirpo, dažė ir šukavo Viktorijos ir Jurgitos plaukus. Bet tai dar ne viskas. Turėjome daug rėmėjų, kurie šią dieną pavertė dar nuostabesne. 

Mūsų partnerė „Dagnessa“ stilingai aprengė moteris, Gerda Blaževičienė papuošė mamų nagučius, o moterų makiažu pasirūpino „makeup artist Aurelija“. MB „Nyringas“ padovanojo saldžias Kalėdines dovanas, maisto papildų parduotuvė „Arvensi“ aprūpino sveikatą stiprinančiais vitaminais, o profesionali kosmetika „Schwarzkopf professional“ pasirūpino plaukų priežiūros priemonėmis ilgam laikui.

Tokia nuostabi diena ir nerealūs pokyčiai buvo įamžinti fotosesijoje, už kurią dėkojame „Sand Rain“. Dovanų buvo ir moterų vaikučiams, kurie leido mamos ištrūkti iš rutinos. Vilniuje įsikūręs vaikų žaidimų kambarys „Juokų maišelis“ suteikė vaikams daug kalėdinio džiaugsmo. 

Tai vienas gražiausių projektų, kuriuos įgyvendinome su R Style House komanda ir mokinėmis. Visa ši patirtis turbūt išliks visam gyvenimui ne tik Jurgitos ir Viktorijos širdyse, bet ir mūsų visų, kurie prisidėjo prie šio nuostabaus stebuklo.

Daugiau prisiminimų vaizdo įraše:

Rekomenduojami  įrašai

Kaip parinkti tinkamą plaukų spalvą ir kirpimą?

Kaip parinkti tinkamą plaukų spalvą ir kirpimą?

Būna, kad į kirpėjo kėdę atsisėdusi klientė nori kardinaliai pakeisti šukuoseną. Ji dažnai rodo skirtingų kirpimų ir dažymų nuotraukas, bet niekaip negali apsispręsti, ką pasirinkti. Kirpėjui tenka gana sudėtinga užduotis – parinkti naują įvaizdį, kuris tiktų ir...

Daugiau
Kirpėjo profesija įgyta – kas toliau?

Kirpėjo profesija įgyta – kas toliau?

Kirpėjų kursai baigti, egzaminas išlaikytas, diplomas gautas – kaip pradėti profesinį gyvenimą? Kai nuslūgsta pirminė euforija ir džiaugsmas, neretai jaunus specialistus apima nerimas ir nežinomybė. Kaip susirasti pirmąją darbo vietą ir klientus? Dažnai koją pakiša ir...

Daugiau
Rugpjūčio mėnesį renkama nauja kirpėjų kurso grupė

Rugpjūčio mėnesį renkama nauja kirpėjų kurso grupė

Galvojate apie gyvenimo pokyčius? Sėdėdami kirpėjo kėdėje žavitės, kaip meistriškai kirpėjas darbuojasi žirklėmis? Norite išmokti maišyti plaukų dažų formules ir išgauti netikėčiausius atspalvius? Jūsų profesinio gyvenimo pokyčiai gali prasidėti jau šį rugpjūtį! R...

Daugiau
Kas yra sėkmingas kirpėjas?

Kas yra sėkmingas kirpėjas?

Mūsų mokiniai dažnai klausia, kaip tapti sėkmingu kirpėju? Vieno sėkmės recepto neturime, nes kiekvienas sumaišome skirtingus ingredientus. Bet norime pasidalinti R Style House kirpėjų mokymo centro vadovės Ritos Mikalajūnienės mintimis apie sėkmingo kirpėjo sampratą....

Daugiau