Rugpjūčio mėnesį renkama nauja kirpėjų kurso grupė

| 2021-04-12

Skaitymo trukmė: 2 minutės

Galvojate apie gyvenimo pokyčius? Sėdėdami kirpėjo kėdėje žavitės, kaip meistriškai kirpėjas darbuojasi žirklėmis? Norite išmokti maišyti plaukų dažų formules ir išgauti netikėčiausius atspalvius? Jūsų profesinio gyvenimo pokyčiai gali prasidėti jau šį rugpjūtį!

R Style House mokymų centras kviečia visus norinčius mokytis kirpėjo amato. Nuo rugpjūčio renkama nauja mokinių grupė, į kurią galite patekti ir jūs! Iš susidomėjusių sulaukiame daug klausimų. Tad šiame įraše atsakysime į pačius populiariausius. Tikimės, padrąsinsime jus siekti savo profesinės svajonės!

Ar galiu mokytis, jei niekada gyvenime nelaikiau žirklių rankose

Žinoma! Kursai paruošti taip, kad mokymai vyktų palaipsniui. Pačią pirmą pamoką nepulsime kirpti plaukų. Pirmiausia, aiškinsimės apie kirpėjo darbą, pasiruošimą darbui, sanitarinius ir higienos reikalavimus bei mokesčių sistemą.

Tik po teorinės dalies mokysimės laikyti žirkles ir šukas. O tada mokysimės liesti plaukus, juos šukuoti, sekcionuoti ir atlikti daugybę kitų veiksmų, kurie priveda prie plaukų kirpimo.

Ar kursuose mokysimės dažyti plaukus?

Taip! Plaukų dažymas taip pat įtrauktas į kursų programą. Į šią temą taip pat įžengsime palaipsniui. Pirmiausia, grįšime į vaikystę ir mokysimės pažinti spalvas bei jas maišyti. 

Po truputį gilinsimės į plauką, jo struktūrą ir pigmentus ir jau mintyse maišysime dažų spalvas, kuriomis plaukai bus padengti. Dabar tai gali skambėti sudėtingai, bet iš patirties sakome, kad viso to įmanoma išmokti. Kursų metu kartu žengsime visus mažus žingsnelius link realaus plaukų dažymo.

Ar kursuose išmoksime daryti šukuosenas?

O kaip gi! Šukuosenos yra svarbi kiekvieno kirpėjo darbo dalis. Kursų metu mokysimės daryti tobulas garbanas ir puošnias šventines šukuosenas.

Ar kursuose mokysimės apkirpti vyrus?

Taip! Kursuose išmoksite kirpti tiek moteris, tiek vyrus. Tai bus puiki proga nuspręsti, ar norite būti tik moterų, ar tik vyrų kirpėju. Bet tikimės, kad pamilsite abi sritis ir džiaugsitės dirbdami su abiem lytimis. Įvairovė darbe – privalumas!

Kur galėčiau sužinoti daugiau informacijos apie kirpėjų mokymus?

Išsamią kirpėjų kursų mokymo programą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos. Taip pat galite paskambinti R Style House mokymų centro vadovei Ritai telefonu +370-685-14953 ir ji atsakys į visus rūpimus klausimus.

Svarbi informacija:

Nauja R Style House kirpėjų grupė renkama 2021 m. rugpjūčio mėnesį.

Kursų trukmė: 4 mėnesiai.

Kursų kaina: 950 Eur.

Užsiregistruoti į kursus galite telefonu +370-685-14953 arba parašę užklausą elektroniniu paštu rstylemokymai@gmail.com.

 

Rekomenduojami  įrašai

Kaip parinkti tinkamą plaukų spalvą ir kirpimą?

Kaip parinkti tinkamą plaukų spalvą ir kirpimą?

Būna, kad į kirpėjo kėdę atsisėdusi klientė nori kardinaliai pakeisti šukuoseną. Ji dažnai rodo skirtingų kirpimų ir dažymų nuotraukas, bet niekaip negali apsispręsti, ką pasirinkti. Kirpėjui tenka gana sudėtinga užduotis – parinkti naują įvaizdį, kuris tiktų ir...

Daugiau
Kirpėjo profesija įgyta – kas toliau?

Kirpėjo profesija įgyta – kas toliau?

Kirpėjų kursai baigti, egzaminas išlaikytas, diplomas gautas – kaip pradėti profesinį gyvenimą? Kai nuslūgsta pirminė euforija ir džiaugsmas, neretai jaunus specialistus apima nerimas ir nežinomybė. Kaip susirasti pirmąją darbo vietą ir klientus? Dažnai koją pakiša ir...

Daugiau
Kas yra sėkmingas kirpėjas?

Kas yra sėkmingas kirpėjas?

Mūsų mokiniai dažnai klausia, kaip tapti sėkmingu kirpėju? Vieno sėkmės recepto neturime, nes kiekvienas sumaišome skirtingus ingredientus. Bet norime pasidalinti R Style House kirpėjų mokymo centro vadovės Ritos Mikalajūnienės mintimis apie sėkmingo kirpėjo sampratą....

Daugiau
R Style House vykdo socialinius projektus

R Style House vykdo socialinius projektus

Kirpėjų mokymo centras R Style House organizuoja įvairias labdaringas akcijas ir dovanoja malonius pokyčius tiems, kurie to negali sau leisti. Mes nemokamai kerpame slaugos namų gyventojus ir globos namuose gyvenančius vaikus. Karantinas šiek tiek apribojo mūsų...

Daugiau